Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Укази Президента України

Головне меню

Указ Президента України № 615/2011 "Про встановлення відзнаки Президента України- ювілейної медалі "20 років незалежності України"

З метою гідного відзначення громадян з нагоди 20-ї річниці незалежності України, відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України, статей 4 та 12 Закону України «Про державні нагороди України» постановляю:

1. Установити відзнаку Президента України – ювілейну медаль «20 років незалежності України» для відзначення громадян з нагоди 20-ї річниці незалежності України за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та зміцнення міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній і громадсько-політичній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про відзнаку Президента України – ювілейну медаль «20 років незалежності України»;малюнокювілейної медалі «20 років незалежності України»;зразокбланка посвідчення до ювілейної медалі «20 років незалежності України».

3. Кабінету Міністрів України, Державному управлінню справами забезпечити за участю Національного банку України виготовлення відзнаки Президента України – ювілейної медалі «20 років незалежності України», посвідчень та футлярів до неї.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

30 травня 2011 року  

ПОЛОЖЕННЯ про відзнаку Президента України – ювілейну медаль «20 років незалежності України»