Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

День знань

Головне меню

 

01.09.2011

1 вересня у школах Шполянщини перший урок присвятили темі "Україна - наш спільний дім"

1 вересня до 31 загальноосвітнього навчального закладу району прийшло більше 4400 учнів, з них 356 першокласників, 406 учнів 10 класів та 522 учнів 11- их класів. Всі навчальні заклади, згідно висновків комісії з огляду та рішення розширеного засідання колегії відділу освіти від 25.08.2011 протокол №3, готові до прийому учнів. Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, перший урок освітяни району приурочили 20- ій річниці незалежності України, основними завданнями якого стали: виховання любові до держави, народу, родини; формування відчуття своєї приналежності до України, усвідомлення себе українцем, прагнення до збереження та примноження духовних та матеріальних багатств українського народу, виховання цілеспрямованості і наполегливості у досягненні життєвої мети, готовності до праці в ім’я України; виховання патріотичних почуттів.

У Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» яскравим продовженням першого уроку стала тематична виставка творчих робіт з природних матеріалів «Моя мальовнича Україна». За участю класоводів, класних керівників, учнів та їх батьків, під керівництвом організатора виставки - заступника директора НВК з науково - методичної роботи Т.В.Спільніченко, у танцювальній залі зранку у День знань з’явилися різнобарвні, оригінальні, а головне майстерно спроектовані та виготовлені композиції з традиційних українських овочів та фруктів - гарбузів, перцю, капусти, динь, яблук; квітів – чорнобривців, жоржин, айстр, пшеничних колосків, а також сучасні ляльки – «мотанки», стилізовані фігурки українських ґаздинь, макети хатинок і навіть святковий торт з присвятою ювілею нашої держави.

Глядачами виставки у перший день нового навчального року стали учні та батьки, члени педагогічного колективу міської гімназії, які чітко усвідомлюють, що зберегти незалежність, збудувати міцну державу – святий обов’язок перед попередниками, які були корінням, джерелом української державності, які залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірені часом і випробуваннями кращі риси народної душі та національного характеру.