Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Побудова моделі

Головне меню

Наказ відділу освіти Шполянської райдержадміністрації від 14.02.2012 №31 "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі  навчального закладу  «Школа сприяння здоров'ю»


План основних заходів щодо розвитку районної мережі шкіл сприяння здоров’ю на період 2012-2013 років


Структурно-організаційна, структурно-змістовна модель розвитку ШСЗ


21.03.2014

Турбота про здоров'я молодших школярів - під пильною увагою класоводів

21 березня на базі райметодкабінету, в рамках роботи  постійно діючого семінару із впровадження Державного стандарту загальної початкової освіти, відбувся семінар для вчителів других класів з проблеми «Формування здоров’язберігаючих компетентностей молодших школярів» (керівник Килимиста О.В.). Метою проведення семінару стало  ознайомлення вчителів із здоров’язберігаючими технологіями; забезпечення всебічної і ґрунтовної підготовки вчителів початкових класів до процесу формування культури здоров’я учнів; формування сприятливого внутрішньошкільного середовища для збереження та зміцнення здоров’я учнів; надання методичних рекомендацій щодо проведення уроків; сприяння проведенню в початкових класах уроків-тренінгів, релаксаційних пауз, елементів арт-терапії, фізкультхвилинок, руханок тощо. Вчителі мали змогу переглянути відеоуроки з фізичної культури Плосконоса Р.Б., Бугайової Л.М.(Шполянський НВК №2), Плаксі А.І. (Капустинський НВК), образотворчого мистецтва Порхун О.В.(Станіславчицький НВК). Учасники заходу прийшли до висновку, що сучасний урок має бути здоров’язберігаючим, здоров’яформуючим, здоров’язміцнюючим, спрямованим на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Цікавим було навчання тренінговим методикам,  організованим Мазур К.П. (Матусівський НВК №2), коли всі вчителі взаємодіяли один з одним, обмінювалися інформацією, аналізували, моделювали ситуації, спільно шукали шляхи розв'язання проблем.З досвіду використання на уроках фізкультвилинок, руханок, елементів арт-терапії представлені презентації Данильченко В.П. (Журавський НВК) та Різник Н.О. (Васильківський НВК). Учасникам семінару були надані методичні рекомендації щодо особливостей оцінювання рівня навчальних досягнень учнів методистом Назаренко С.Г.


20.03.2014 

Відбувся діалог про здоров'я дітей

19 березня на базі районного методичного кабінету відбувся черговий груповий семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Здоров'язберігаючі технології в навчально-виховному процесі». Про значення, застосування в сучасному навчальному закладі здоров'язберігаючих технологій зазначали в своїх виступах завідувач районного методичного кабінету Курінна О.М., директор Станіславчицького НВК Бобошко Л.І. та заступник директора цього ж НВК Броварська І.В. Підготовлений колективом Станіславчицького НВК відеосюжет у вигляді фрагментів уроків, позакласних заходів презентував учасникам семінару досвід навчального закладу щодо впровадження здоров'язберігаючих технологій в практику роботи навчального закладу. Теоретичну частину семінару було доповнено тренінгом «Психічна складова здоров’я», який підготувала та провела Броварська І.В. Належна підготовка до семінару забезпечила його успіх, а позитивний досвід Станіславчицького НВК у впровадженні здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі став надбанням колег-заступників директорів району.


17.02.2012

Завершився районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров'ю»

14 лютого 2012 року на базі Шполянського районного методичного кабінету проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу, в якому взяли участь 7 ЗНЗ із 9- ти, що входять до районної мережі: Шполянські ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,5, Шполянський НВК №2,3, Лебединський НВК №2, Матусівський НВК №2, Сигнаївський НВК. У своїх роботах учасники дослідили, що головним для закладу такого типу є розвиток особистості учнів, виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих як до найвищої індивідуальної і суспільної цінності. За підсумками конкурсу журі районного етапу конкурсу визначили переможців , які посіли:

І місце - Матусівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2",

ІІ місце - Сигнаївський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів",

ІІІ місце - Лебединський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2";Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5.

 

 


Модель


Оформлення куточка