Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

"Гринвіч", "Галлус"

Головне меню

22.04.2014

Маємо результати всеукраїнських  конкурсів з англійської мови

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “Гринвіч” 17 грудня 2013 року учні загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», який є найпопулярнішим в Україні серед конкурсів з іноземних мов. Сьогодення вимагає досконалого володіння іноземними мовами, знання з яких розкривають великі перспективи для майбутнього кожного нинішнього учня. На сучасному етапі розвитку суспільства вивчення іноземних мов є досить актуальним, тому проведення подібних конкурсів підвищує інтерес учнів до вивчення даного предмету. Вже стала традиційною участь учнів Шполянського району у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови "Greenwich", цікавість до якого щороку зростає. У 2013/2014 навчальному році 196 школярів  2-11 класів із задоволенням виконували цікаві й пізнавальні завдання конкурсу, демонструючи свої уміння, знання і кмітливість з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури, що відображали різнобічну інформацію про англомовні країни. Приємно ж стати щасливими володарями сертифікатів - золотих, срібних та бронзових! Найактивнішу участь в конкурсі  взяли учні Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» ( 49 осіб), Шполянського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» (48 осіб) та Сигнаївського  НВК (28 осіб). Нещодавно надійшли результати конкурсу: 17 учнів отримали золотий сертифікат, 12 учнів – срібний та 20 – бронзовий та призи. Варто відмітити, що 18 лютого 2014 року 38 учнів Лебединського НВК №2, Мар'янівського, Сигнаївського, Товмацького та Топильнянського НВК взяли участь у  IV Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE- 2014», яка схвалена Малою академією наук України і вже три роки поспіль проводиться  для учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних  закладів України. Варто дочекатися результатів! Особливо слід відмітити активність вчителів району, які, долучаючи  учнівську молодь до вивчення англійської мови, сприяють формуванню зацікавленості в учнів мовою, умотивовують  її активне вивчення, підвищують інтерес до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі, формують у школярів навички аналізу мовного та літературного матеріалу. Серед них Куницька Н.О., Золотоверха Л.О., Кравченко Т.В., Сажіна Л.П., Бобошко Л.І., Рябогін І. А.,Колос О.П., Мартинюк М.В., Свердел Л.П., Володько В.Д., Савчук І.Л., Гирман Н.Л., Збарах О.М., Голімбовська Л.П., Яцентюк Т.О., Шевченко О.В., Кравченко А.В., Шутка О.М., Ракітіна З.Є.Ми щиро вдячні оргкомітету ЦТІ "Clever" та Творчій групі « PUZZLE» за такі чудові конкурси, під час яких учні мають змогу показати ерудицію, кмітливість, уважність, зосередженість при вивченні англійської мови та можливість змагатися в міжрегіональному масштабі! Всім учасникам бажаємо успіхів і нових перемог!


22.04.2013

Конкурс "Гринвіч" завершено з  плідним результатом

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “Гринвіч” 12 грудня 2012 року учні загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Сьогодення вимагає досконалого володіння іноземними мовами, адже з їх знанням розкриваються великі перспективи для майбутнього кожного учня. На сучасному етапі розвитку суспільства вивчення іноземних мов є досить актуальним, а тому проведення подібного конкурсу підвищує інтерес учнів до вивчення даного предмету. Вже стала традиційною участь учнів Шполянського району у Всеукраїнському конкурсі "Greenwich", свідченням чого є зростаюча з року в  рік кількість охочих випробувати свої знання. У цьому навчальному році 230 школярів  2-11 класів із задоволенням виконували цікаві й пізнавальні завдання конкурсу, демонструючи свої уміння, знання і кмітливість. Найактивнішу участь  взяли учні Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» (52 особи), Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» (33 особи) та Лозуватської ЗОШ (32 особи). Нещодавно надійшли результати конкурсу, згідно яких 16 учнів отримали золоті сертифікати, 27 учнів – срібні та 6 – бронзові, а районний координатор конкурсу - методист районного методичного кабінету Кравченко Тамара Володимирівна - Поодяку оргкомітету. Відділ освіти щиро вдячний організаторам - ЦТІ "Clever", вчителям англійської мови, учням - поціновувачам англійської мови за міцні знання, що подарували  заслужені успіхи!


 11.04.2012

На Шполянщині побільшало учнів- знавців іноземних мов

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.07.2011 № 777 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “Гринвіч” 15 грудня 2011 році учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської “Гринвіч” та французької мови «Галлус». На сучасному етапі розвитку суспільства вивчення іноземних мов є досить актуальним, тому проведення подібних конкурсів підвищує інтерес учнів до вивчення цих предметів. Під час підготовки до випробування діти повторювали не тільки програмовий матеріал, але й знайомилися із культурою та традиціями Великобританії та Франції. З хвилюванням очікували результатів конкурсів, які виявилися досить плідними у цьому навчальному році. 10 учнів Шполянської ЗОШ №1, в якій учні мають можливість вивчати водночас кілька іноземних мов, спробували свої сили у конкурсі, а четверо з них здобули призові місця. Це учениці 9 класу Лук'яненко Марія та Лихенко Надія та учениці 11 класу Лепенець Катерина та Михайленко Анна, які отримали бронзовий сертифікат і персональний зошит - словник в подарунок. Навчає цих учнів досвідчений фахівець, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Костюкович Сільві Вікторівна. Юні знавці англійської мови теж порадували здобутками. У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч" аж 50 учнів - призерів отримають сертифікати, з них 7- золоті, 12- срібні й 31- бронзові. У сімку найкращих знавців увійшли: Єгорова Галина та Носач Іван, третьокласники з Васильківського та Шполянського №2 НВК; Броварські Аліна й Віталіна, Хижняк Каріна, Сорочан Аліна, учениці Станіславчицького НВК та Циганенко Руслана, учениця 7 класу Іскренської ЗОШ. Гарні результати отримали учні Шполянського НВК №3, міської ЗОШ №5, Мар'янівського, Водянського та Кримківського НВК. Сьогодення вимагає досконалого володіння іноземними мовами, адже, знаючи як мову французів, так і мову англійців, можна упевнено будувати міцний фундамент майбуття. Цьому сприятиме й рішення Міносвіти і науки, молоді та спорту України, згідно наказу якого з 2013 року вводиться поетапне обов’язкове вивчення другої іноземної мови в навчальних закладах України. І не лише... Можливо, дивовижні мрії про загадковий Париж, франкомовні Бельгію, Швейцарію, Канаду, туманний Лондон, могутні Сполучені Штати Америки таки здійсняться?!