Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Всеукраїнський день дошкілля

Головне меню

27.09.2015

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів Шполянщини!

Щиросердно вітаємо вас із Всеукраїнським днем дошкілля,

який святкується в Україні 27 вересня на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Відрадно, що це свято відзначаємо задля підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, яка стала обов'язковою з 2010 року. Згідно зі змінами до Закону України «Про дошкільну освіту», прийнятими Верховною Радою 6 липня 2010 року, до п'яти років дитина може виховуватися в родині, а як мінімум рік перед школою повинна отримувати освіту в дошкільному навчальному закладі. 

У 2015/2016 навчальному році в районі налічується 31 дошкільний навчальний заклад, у тому числі 24 навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа»,  у яких суспільним дошкільним вихованням охоплено 1196 дошкільнят.Усі дошкільні навчальні заклади належать до комунальної власності та працюють цілорічно.

Вітаючи вас, шановні колеги-дошкільники, з професійним святом, висловлюємо сердечну вдячність за невтомну й клопітку працю, за великий талант і щире покликання сіяти знання наймолодшим жителям Шполянщини. Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпних творчих задумів, земного щастя і довгої людської пам'яті про ваші добрі справи.

Сенс сьогоднішнього свята

Зрозумілий всім, гадаємо.

Нині ми дошкільну галузь

З днем народження вітаємо!

Професійно з’єднані долею,

Серце дітям своє віддаєте.

У дитинство, осяяне мрією,

Шляхом правильним діток ведете.

Всім бажаємо наснаги і поваги, і уваги,

І терпіння, і любові, і ходіть завжди здорові.

Ще дозвольте побажати вам достойної зарплати,

Щоб було її зростання, пропорційне витрачанню.

Вітаємо всіх, хто в садочку працює,

Хто дбає про діток, про це не шкодує,

Радійте життю, наче сонечку – квіти,

Вітають усіх вас дорослі і діти.


29.09.2012

День дошкілля вдався

27 вересня у Шполянському районі, які по всій Україні, вперше відбулися заходи до Всеукраїнського Дня дошкілля, а саме: святкові концерти, виставки дитячих  та батьківських робіт, презентації педагогічного досвіду працівників дошкільних навчальних закладів, вшанування ветеранів педагогічної праці. У всіх міських ДНЗ побували  спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, вручили грамоти відділу освіти й ради голів профкомів закладів освіти району  кращим працівникам. В міських ДНЗ №3 «Зірочка», №5 «Калинка» вдячні батьки вихованців подарували власноруч спечені солодкі подарунки, а у дошкільних установах №1 "Ялинка", №4 "Сонечко" батьки- лідери, що очолюють батьківські комітети, отримали подяки за співпрацю з навчальними закладами.  Цього ж дня  за участю  міністра освіти і науки, молоді та спорту України  Д.В.Табачника  відбулося розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, на якому проаналізовано питання «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти».У роботі колегії взяла участь делегація освітян Черкащини, яку очолила перший заступник начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації О.І.Славінська. Серед запрошених делегатів  колегії випала нагода бути завідувачці Лип’янського ДНЗ «Сонечко» Т.І.Сердюк, яка поділилася враженнями від заходу на нараді керівників навчальних закладів, що відбулася 28 вересня.