Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

ЗНО-2013

Головне меню

05.08.2013

Подяка працівникам галузі за ефективне проведення ЗНО- 2013

Днями на адресу начальника відділу освіти Дядченка Ю.О. надійшов лист від директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєвої С.В.. в якому висловлюється щира вдячність освітянам району - директорам шкіл, відповідальним за пункти тестування, їхнім помічникам, інструкторам, черговим - усім, чиї зусилля були спрямовані на забезпечення рівних умов проведення тестування. Завдяки вам, шановні освітяни Шполянщини, зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року, проведене чітко й ефективно, високо оцінене на державному рівні. Відділ освіти, у свою чергу, висловлює подяку районному координатору з проведення ЗНО - завідувачу районного методичного кабінету відділу освіти  Курінній О.М., директорам  Шполянської ЗОШ №1 Костюковичу Ф.Ф.,  Шполянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія" Рукавцю В.К., відповідальним за пункти тестування - заступникам директорів цих шкіл Любімовій  Л.О., Осадчій В.М.,  а також усім залученим педагогам, завдяки багаторічному досвіду яких досягнуто значних успіхів у проведенні ЗНО.


25.05.2013

У ЗНО можуть використовуватися завдання минулих років

Директор Українського центру оцінювання якості освіти повідомила, що незважаючи на розробку нових тестових завдань у цьогорічному ЗНО можуть зустрітися завдання з минулих років

Про це директор центру оцінювання повідомила під час онлайн-спілкування з користувачами порталу "Педагогічна преса".Відповідаючи на запитання про існування банку тестових завдань та його оновлення Ірина Зайцева повідомила, що в Україні створюється банк тестових завдань. "Зараз він налічує близько 30 тисяч завдань з різних предметів. Після завершення банк буде відкритим", - повідомила Зайцева."І хоча щороку розробляють нові тести, у цьогорічному ЗНО можуть зустрітися завдання з минулих років", - наголосила директор УЦОЯО."В тестах не має бути нічого такого, чого немає в навчальних програмах. Якщо програми не змінюються, то і тести змінювати не потрібно", - вважає Ірина Зайцева.Як відомо, минулого року Український центр оцінювання якості освіти вперше застосував практику повторного включення тестових завдань до тестів основної сесії ЗНО, що викликало дискусію про рівність умов тестування усіх абітурієнтів.Тести для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вже надруковані та доставляються до пунктів тестування. ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня тестуванням з хімії. Уже 5 та 6 червня відбудеться наймасовіше тестування з української мови і літератури.

Додатково див.:
Завдання та правильні відповіді тестів ЗНО минулих років
.

         

10.02.2013

Причини відмови у реєстрації ЗНО

Шановні колеги!

Просимо проаналізувати причини відмов регламентної комісії Київського регіонального центру оцінювання якості освіти при реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2013 року та повідомити керівників загальноосвітніх навчальних закладів вашого району (міста):

1.  Довідки з навчальних закладів не відповідають встановленому УЦОЯО зразку:

- видаються про те, що абітурієнт є учнем 11-го класу. Потрібно вказувати, що атестат про повну загальну середню освіту учень отримає у червні 2013 року;

- відсутня дата видачі довідки та її реєстраційний номер. Потрібно у кутовому штампі або на офіційному бланку навчального закладу вказувати номер довідки та номер вихідного документа.

2. Недоліки у оформленні заяв-реєстраційних картках:

- відсутність підписів абітурієнтів під текстом заяви;

- відсутність тексту заяви;

- текст заяви не відповідає зразку. Потрібно користуватися зразком тексту заяви у Інструкції щодо заповнення заяви-реєстраційної картки.

3. Надання фотокарток неналежної форми:

- фотокартки не відповідають вказаним розмірам. Потрібно надавати фотокартки – 3х4 см;

- фотокартки не відповідають віку заявника .

4. Відсутність фотокарток.

 Радимо директорам загальноосвітніх навчальних закладів донести інформацію до випускників шкіл, які збираються вступати до вищих навчальних закладів України та реєструються для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.