Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Заохочення

Головне меню

Нормативна база

   Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.07.2013 №1047 "Про затвердження   Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України" 

Лист Міністерства освіти і науки України від 25.09.2013  № 1/9-667 "Про преміювання, встановлення надбавок і доплат до посадових окладів та надання матеріальної допомоги керівникам та їх заступникам"

 Наказ Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 27.09.2013 №535 "Про  затвердження  положень щодо матеріального заохочення керівних  працівників навчальних закладів"

 

05.02.2017

Вітаємо!

 

Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту від імені освітян району щиро вітає уродженку Шполянщини, заступника начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Сімушіну Оксану Іванівну, якій на сесії Черкаської обласної ради, що відбулася 3 лютого, голова обласної державної адміністрації Ю.О.Ткаченко вручив відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства освіти і науки України – нагрудний знак  "Відмінник освіти". Ця нагорода – результат глибоких фахових знань, ерудиції, справедливості, толерантності, прихильного  ставлення до людей, принциповості, людяності, єдності слова і діла, високого почуття відповідальності, дисциплінованості, які щодня самовіддано виявляє Оксана Іванівна.  Бажаємо міцного здоров'я, плідної співпраці з освітянами Черкащини!


27.10.2014

Дякуємо за відповідальність у роботі

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 19.09.2014 № 1/9-475 щодо проведення апробації тестових завдань із використанням комп’ютерних технологій, наказів Українського центру оцінювання якості освіти від 17.09.2014 № 96 «Про підготовку та проведення апробації тестових завдань у режимі он-лайн», Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 08.10.2014  №219 «Про проведення апробації тестових завдань у режимі он-лайн», відділу освіти Шполянської  районної державної адміністрації від 09.10.2014  №211 «Про проведення апробації тестових завдань у режимі он-лайн»  15 та 16  жовтня 2014 року проведено апробацію тестових завдань із застосуванням комп’ютерних технологій із історії, географії та  німецької мови. Учасниками апробації стали 60 учнів 11-х класів Шполянських №1, №5, Лозуватської загальноосвітніх шкіл, Шполянських №2, №3, Лебединського №2, Сигнаївського навчально-виховних комплексів.  Під час апробації використовувались кабінети, укомплектовані комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та підключенням до мережі Інтернет. Злагоджена робота вчителів інформатики Шполянських №1, №5 загальноосвітніх шкіл, Шполянських №2, №3 навчально-виховних комплексів та відповідальних працівників вищезазначених шкіл забезпечила дотримання відповідної процедури та створення умов для проведення апробації тестових завдань, а саме: надійне функціонування комп’ютерної техніки, наявність встановленого веб-браузера, якісний Інтернет-зв’язок на кожному задіяному робочому місці та своєчасна реєстрація учасників апробації. Враховуючи вищезазначене, відділ освіти  від імені заступника директора Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації  Сімушіної Оксани Іванівни оголошує подяки із занесенням у трудову книжку завідувачу РМК Курінній Оксані Миколаївні, директорам Шполянських №1, №5, Лозуватської загальноосвітніх шкіл, Шполянських №2, №3, Лебединського №2, Сигнаївського навчально-виховних комплексів Костюковичу Феодосію Феодосійовичу, Сотник Світлані Володимирівні, Рябокінь Яні Олександрівні, Каракашу Івану Григоровичу, Рукавцю Віктору Костянтиновичу, Осаулі Лідії Іванівні, Свердел Людмилі Павлівні, вчителям інформатики Шполянських №1, №5 загальноосвітніх шкіл, Шполянських №2, №3 навчально-виховних комплексів Шкарбану Вадиму Миколайовичу,  Цяпкало Ірині Олексіївні, Шкарбан Ларисі Василівні, Микитенку Ігорю Григоровичу, Кошовій Світлані Іванівні за участь у випробуванні нової моделі апробації тестових завдань, проведеної в режимі он-лайн.


03.10.2013

Побували на обласних урочистостях

Напередодні Дня працівників освіти делегація педагогів  району взяла участь в урочистих заходах, що відбулися в обласній філармонії. «Ми високо цінуємо мудрість, наполегливість, професіоналізм і самовідданість кожного освітянина – вчителя, вихователя, викладача, майстра, і молодого фахівця,  і сивочолого ветерана! Завдячуючи саме вам, ми маємо сьогодні таку потужну освітянську родину. Тож хай здоровиться вам, а кожен день буде сповнений теплом людської подяки за тисячі ваших добрих слів і справ!», - звернувся з вітальним словом до присутніх голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України С.Б.Тулуб. Розповідаючи про плани керівництва області щодо розвитку освітньої галузі регіону, Сергій Тулуб зазначив, що показники розвитку освіти на Черкащині в порівнянні з всеукраїнськими мають позитивну динаміку і є взірцем для інших областей України. «До прикладу – дошкілля. У попередні десятиліття в області було закрито більше 200 дошкільних навчальних закладів. Ми відновили роботу двадцяти. У цьому році вже відкрили один дошкільний навчальний заклад, а на базі існуючих створили 37 груп для 570 дітей. Як результат –  за показником охоплення дітей дошкільними закладами – Черкащина серед лідерів  в Україні. Впевнений, що ці позиції будуть збережені. Відбулися суттєві зрушення й у інформаційному забезпеченні навчальних закладів. Якщо у 2011 році лише 10 відсотків шкільних бібліотек мали комп’ютери і були підключені до мережі Інтернет, то сьогодні комп’ютеризовано та підключено до мережі Інтернет всі школи та шкільні бібліотеки. Для цього придбано майже 2 тисячі комп’ютерів», - підкреслив Сергій Борисович. Крім цього, керівник області зазначив, що обласна влада, у свою чергу, чекає допомоги від освітян. Адже наступний рік – ювілейний для Черкащини: області виповнюється 60 років.  «Давайте разом розкажемо нашим дітям, як утворилась область, як розвивалась, які здобутки має сьогодні, і про людей, які славили і славлять наш край!», - звернувся він до вчителів, вихователів, методистів, тренерів і керівників навчальних закладів, що зібралися у  святковій залі.

За багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою обласної ради нагороджено голову ради голів профкомів закладів освіти району О.М.Тішкова, а щорічною обласною премією імені О.А. Захаренка- вчителя географії Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи -інтернату І-ІІ ступенів В.М.Атаманенка. Щиро вітаємо колег, зичимо міцного здоров'я, здійснення задумів, примноження плідних результатів роботи!


29.09.2011

Премію О.А.Захаренка вручено переможцю конкурсу "Учитель року- 2011" Олександру Гончару

28 вересня, напередодні Дня працівників освіти, делегація педагогічних працівників Шполянщини побувала на урочистостях, що відбулися в Черкаській обласній філармонії. Навряд чи знайдуться у світі професії, що мають такий потужний вплив на людину, її становлення і розвиток, формування внутрішнього світу, як професія педагога. Ми високо цінуємо мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість кожного освітянина – вчителя, вихователя, викладача, майстра, молодого фахівця і сивочолого ветерана!Те, що наше учительство, за будь-яких умов, залишається на висоті своєї суспільної місії і зуміло зберегти систему освіти, не розгубило кращих традицій свого професійного цеху, суттєво їх збагатило - заслуговує найтепліших слів і найвищих оцінок.Щиро дякую всім за нелегку працю! За здобутки, якими славите рідну Черкащину, за громадянську свідомість і відданість справі.Приємно відзначити, що разом з нагородженими кращими освітянами Черкащини на святкову сцену піднявся вчитель історії Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей» Олександр Анатолійович Гончар - переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2011», якому керівник області вручив премію імені О.А.Захаренка за вагомий особистий внесок у забезпечення успішної діяльності загальноосвітньої школи з реалізації завдань середньої освіти. Вітаємо нашого колегу та зичимо йому міцного здоров’я, нових задумів та здійснення творчих планів. Після урочистої церемонії подарунком для освітян області став святковий концерт народного артиста України Павла Зіброва.