Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

День Святого Миколая

Головне меню

Шановні шполяни!

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього українського люду. З його приходом кожен сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. В першу чергу миру і спокою нашій багатостраждальній землі...Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.


mail19.12.2016

За вікном летять сніжинки, Миколай спішить до нас…

Ось і настала зима зі своїми заметілями і морозами. А ще вона привела за собою цілу низку радісних і незабутніхсвят. У грудні довгі ночі й такі короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли оглянутись - як уже і Миколая! А це особливе свято і для малих, і для дорослих. Його однаково чекають діти в усьому світі, бо  так хочеться відчути таємничий прихід Святого Чудотворця. Святий Миколай давно став символом добра і правди у немилосердному світі. Свято Миколая — це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери. Святий Миколай - символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше,-він радіє, якщо погане,-засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу. Але малюки, як правило, в очікуванні свята і, звичайно, подарунків, не бешкетують, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими.   В цей день ніхто з малечі не залишається без подарунків. Приємним подарунком для молодших школярів Матусівського  НВК № 1 стало свято «Ой, хто Миколая любить», яке організували для них члени учнівського самоврядування, зокрема представники міністерства культури під керівництвом Президента школи Олійник Діани. Цікавий сценарій свята з віршами та інсценуваннями чудово доповнили пісні «Ходить по землі святий Миколай» та «Миколай» у виконанні Мигути Насті, Клацун Даші та Полтавця Віті, а також танок сніжинок –зірочок, автором ідеї та хореографом якого є Олійник Діана.  Завітали на свято і помічники Миколая – янголятка  (Горан Дарина, Якубенко Каріна) та чорт (Чоповський Олександр). Янголятка подарували лісовим звірям подарунки, щоб ті не робили шкоди, а чорт Антипко роздав усім по різочці. А щоб діти не засмутились, отримавши такі «подарунки», для них було організовано та проведено веселі конкурси. Діти змагались у кмітливості, відгадуючи загадки на зимову та новорічну тематику, у влучності, кидаючи паперові кульки у кошик, швидкості, переносячи торбинку з крупою на голові та розгортаючи цукерки, загорнуті у серветки, вмінні орієнтуватись у просторі, намагаючись  із зав’язаними очима здмухнути повітряну кульку зі столу. За учасників змагань активно вболівали їхні однокласники та друзі, створюючи веселу та невимушену атмосферу в залі. Переможці отримали солодкі призи.  Наприкінці свята всіх присутніх привітав святий Миколай (Підкович Іван), подарувавши всім діткам солодкі подарунки та висловивши сподівання, що в наступному році всі будуть чемними, слухняними та робитимуть добрі справи. Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо  людей добром і любов'ю. та нехай  повсякчас і щоденно очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє!

 

Гончаренко Т.М., педагог-організатор Матусівського НВК №1