Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Наради керівників 2012-2013 н.р.

Головне меню

28.03.2013

Проведено нараду керівників закладів освіти Шполянського району

27 березня 2013 року на базі Шполянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» проведено нараду керівників закладів освіти району під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Ю.О.Дядченка, за участю спеціалістів відділу освіти, завідувача районного методичного кабінету О.М.Курінної, методистів РМК, керівників загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів. У ході заходу обговорено питання організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2013 року; заходів з підготовки та проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості; організованого закінчення 2012-2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації; охоплення учнів екстернатною формою навчання; стану охорони праці та електробезпеки в котельнях закладів освіти; декларування доходів за 2012 рік, а також підведено підсумки проведення моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів 11 та 4 класів району та результатів районної спартакіади серед членів профспілки працівників освіти району. Стрижневим питанням наради стало оздоровлення дітей. Юрій Олександрович  акцентував увагу керівників начальних закладів на  одному з пріоритетів, згідно якого цього літа планується охопити послугами з оздоровлення та відпочинку 80 % від загальної кількості школярів, закликав під час літньої оздоровчої кампанії належним чином дбати і про безпеку життя дітей, забезпечити вчасну підготовку дитячих оздоровчих таборів до літнього оздоровчого сезону та відкриття таборів не пізніше 1 червня, проводити заходи щодо збереження та розвитку мережі, зміцнення матеріально-технічної бази дитячих оздоровчих закладів, їх раціонального використання. До проведення цьогорічної оздоровчої кампанії залучатимуться позабюджетні та батьківські кошти, максимально використовуватимуться кошти Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.  керівник освітньої галузі дав доручення тримати на постійному контролі питання забезпечення повноцінного оздоровлення і відпочинку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, обдарованих, талановитих дітей, а також наголосив на необхідності провести ефективну інформаційно-роз’яснювальну роботу з вчителями, батьками та учнями шкіл щодо оздоровлення в районному дитячому таборі «Олімпія».

Голова ради голів профкомів працівників освіти району О.М. Тішков підсумував стан проведення ІІІ районної Спартакіади серед членів профспілки закладів освіти Шполянського району, що проходила на зимових канікулах. Участь у Спартакіаді взяли 22 навчальні заклади району, призовий фонд складав 2000 грн. Команди переможців нагороджено грамотами  профспілки закладів освіти. ІІІ  призове місце виборола команда Шполянського навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»; ІІ місце – команда відділу освіти райдержадміністрації;кубок отримала команда Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи, яка посіла І призове місце.


28.09.2012

Проведено нараду керівників навчальних закладів району

Сьогодні в актовій залі Шполянської школи мистецтв відбулася  планова нарада керівників загальноосвітніх, дошкільних  та позашкільних навчальних закладів, в ході якої проаналізовано наступні питання: про роботу опорних шкіл, про впровадження Положення про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників; про стан комп'ютеризації, роботи офіційних веб- сайтів ЗНЗ, ПНЗ, ДНЗ;  про проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012/2013 навчальному році, роботу міжшкільних предметних факультативів; про  стан виконання наказу Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 06.09.2012 №493 «Про участь загальноосвітніх навчальних закладів району у Всеукраїнському експерименті  «Інформаційна система управління  освітою – 2012» .