Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Наради керівників 2011-2012 н.р.

Головне меню

20.02.2012

Проведено нараду керівників навчально- виховних закладів

 

Сьогодні в актовій залі Шполянської дитячо- юнацької школи мистецтв відбулася чергова нарада керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району, в ході якої проналізовано ряд актуальних освітянських питань. Начальник відділу освіти Ю.О.Дядченко ознайомив учасників заходу з ходом виконання у 2011 році рішення Шполянської районної ради від 28.11.2000 №12-4 «Про районну програму розвитку загальної середньої освіти Шполянського району до 2012 року», висвітливши у своїй доповіді загальний зміст освіти, стан дошкільного і позашкільного виховання, виховної роботи, кадрового забезпечення, соціального захисту працівників, учнів. Головний спеціаліст відділу освіти В.М.Лимар акцентувала увагу на порядку закінчення навчального року та проведенні державної підсумкової атестації. Методист районного методичного кабінету С.Г.Назаренко наголосила на виконанні у 2012 році вимог Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!», в рамках якої слід потурбуватися про підготовку вчителя до реалізації змісту нових Державних стандартів, науково-методичне та матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу в початковій школі. Про підготовку замовлень на підручники на новий навчальний рік, формування на базі шкільних бібліотек інформаційно - ресурсних центрів розповіла методист Л.Г.Горбенко. Голова ради голів профкомів закладів освіти району О.М.Тішков оприлюднив підсумки проведення спартакіади з видів спорту серед членів профспілки, що відбулася на початку січня. Учасники наради переглянули фотозвіт спортивного заходу, на світлинах якого зафіксувалися сповнені переможних прагнень моменти змагань, першість в яких здобули освітяни Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія». Голова профспілкової організації НВК, вчитель фізики А.П.Осадчий отримав від районної профспілкової ради переможний кубок та грамоту. Призові друге і третє місце здобули колективи Шполянської ДЮСШ (голова профспілкової організації - заслужений тренер України В.М.Оберемок) та Шполянської ЗОШ №1, профспілку якої очолює вчитель початкових класів Н.М.Рудь.


05.01.2012

Проведено планову нараду керівників навчальних закладів

Сьогодні на базі Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія» відбулася нарада керівників навчально- виховних закладів району, в якій взяли участь директори загальноосвітніх шкіл, навчально- виховних комплексів, позашкільних та дошкільних навчальних закладів. На нараді під головуванням начальника відділу освіти Ю.О.Дядченка розглянуто наступні питання: про участь учнів в обласних конкурсах та олімпіадах; про рівень володіння педагогічними працівниками навчальних закладів району інформаційно- комунікаційними технологіями; про порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2012 році; про стан роботи зі зверненнями громадян у 2011 році; про захист прав суб'єктів персональних даних, які підготували завідувач райметодкабінету В.П.Кравець, методист С.А.Музика, головний спеціаліст відділу освіти О.М.Курінна, юрист відділу освіти Н.В.Лимар. Керівник освітньої галузі акцентував увагу на актуальних питаннях, що аналізувалися на підсумковій колегії Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, що відбулася 4 січня на базі Черкаського ОІПОПП , націливши керівників навчальних закладів на забезпечення неухильного контролю за організацією якісного харчування учнів, підготовкою заходів оздоровчої кампанії 2012 року, розвитку системи учнівського самоврядування у загальноосвітніх навчальних закладах району.Методист райметодкабінету В.М.Кавун актуалізувала ряд важливих питань щодо атестації педагогічних працівників, методист з виховної роботи Л.Ю.Кружіліна ознайомила з річною статистикою злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участю, станом профілактики правопорушень учнів. Приємною звісткою стало повідомлення начальника відділу освіти Ю.О.Дядченка про нагородження Лип'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку очолює М.С.Гнатик, подарунком Національного олімпійського комітету- комплектом м'ячів, який вручив на засіданні колегії заступник голови Черкаської обласної ради Василь Петрович Касян за перемогу в обласному огляді на кращу організацію фізкультурно- оздоровчої та спортивно- масової роботи.


23.11.2011

Планова нарада керівників навчально- виховних закладів району

Сьогодні в читальній залі Шполянської центральної районної бібліотеки відбулася нарада керівників навчально- виховних закладів району, в ході якої обгворено наступні питання: про результати перевірки прокуратурою Шполянського району дотримання вимог законодавства щодо захисту прав дітей на якісне харчування; про виконання наказу Головного управління освіти і Черкаської облдержадміністрації від 30.09.2011 №534 «Про створення інформаційної системи управління освітою Черкаської області»; про стан роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в навчальних закладах району; про підготовку до XVІІ обласної виставки педагогічних технологій «Освіта Черкащини».