Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

День знань

Головне меню

01.09.2015

День знань у школах Шполянщини – з гарним настроєм і оптимізмом

 

Перше вересня видалося барвистим, незабутнім, у кожній школі це був особливий урочистий момент, який супроводжувала гарна погода, хуртовина осінніх айстр і хризантем, життєдайний настрій, віра в те, що в Україні настане мир та злагода, запрацюють належно всі сектори економіки та процвітатиме культурно-духовне життя. Близько 250 одинадцятикласників та 423 першачки району приступили до навчання. Найбільше - 66 першокласників сіли за парти Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія», їх на урочисту лінійку привели 24 учні 11-Г класу – єдиного випускного - на чолі з класним керівником Кухар Ларисою Олексіївною. Цього дня учнів, педагогів та батьків навчального закладу вітали зі святом голова Шполянської районної ради І.І.Скорик, голова ради гімназії І.І.Каландирець, директор НВК В.К.Рукавець, які вручили кращим вчителям, учням та батькам грамоти, подяки за досягнуті успіхи, вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази школи. Яскраве розмаїття вишиванок, класичних чорно-білих суконь та синьо-жовтих елементів у вбранні додавало радісного піднесення в душі і дітей, і батьків, і вчителів. Кожна школа організувала урочисту лінійку по-своєму, у них панував дух непідробленого патріотизму і щирої любові до України. Ось вона — відроджена нація, котра в недалекому майбутньому кардинально змінюватиме український світ, в якому не буде місця ганебним явищам — брехні, злодійства, деградації. За ними — майбутнє України!


01.09.2014

 

Вересень, немов учитель,
Двері школи відчинив.
Школярів дзвінком врочистим
До навчання запросив.

Шановні вчителі, учні, батьки!

Вітаємо вас із Днем знань, початком нового 2014/2015 навчального року!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, пригадати з особливою теплотою рідні школи, своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Учительство Шполянщини багате творчо обдарованими фахівцями, які своїми пошуками збагачують навчально-виховний процес, творять самобутнє обличчя освіти району. Високий професійний рівень, зразкові морально-етичні якості – це міцний підмурівок для учнів – майбутніх конкурентоспроможних українців, що творитимуть інтелектуальний і духовний потенціал нашої незалежної держави. Навчання дитини – це творення людини, а особистий приклад педагога та батька – це промінь сонця для дитячих душ. Світіть, дорогі колеги, випромінюйте тепло, яке вже озвалося в дітях вчора, сьогодні, озветься завтра й післязавтра! У перший день вересня наші погляди не випадково привертають маленькі і збентежені першокласники. Вітаючи зі святом наймолодших школяриків, бажаємо їм міцного здоров'я, гарних оцінок, цікавого шкільного життя. Будьте розумними і допитливими, кмітливими і старанними.

Шановні батьки! Щиро дякуємо вам за належне сприяння в організації трудомістких ремонтів класних кімнат, шкільних приміщень, упорядкуванні прилеглих територій, активній участі у шкільному житті та зичимо міцного здоров'я, терпіння, натхнення, професійних успіхів.

Дорогі учні! Цінуйте кожну мить молодого неповторного життя, не шкодуйте часу і зусиль для зміцнення знань, не зупиняйтесь на досягнутому. Підкорюючи вершини наук, пам’ятайте, що сьогодні ви закладаєте підмурівок будинку вашого майбуття, в якому на вас чекають кохання, сім’я, робота, для когось – успішна кар’єра на благо розквіту нашої держави. Майбутнє України – в руках молодих, тому саме від ваших зважених рішень, корисних і добрих справ залежить її доля. Хай не буде ні кінця, ні краю у ваших вже обраних дорогах, а мету, яку ви обираєте, не притрусить на світанку сніг. І хоча далекі обрії прекрасні і звабливі, не поспішайте їх схиляти до себе. Мужньо дивіться в очі усім випробуванням долі і пам'ятайте, що вашому життю ще не складено ціни. Світ безмежний добротою, тож нехай тільки добрими і чистими будуть ваші помисли і справи. Будьте гідними називатися людьми і ніколи не забувайте стежки до батьківського та шкільного порогів. Це ваш перший обов'язок.

Дорогі жителі Шполянщини! Приймайте вітання з першовереснем!  Хай міцне здоров’я, повага у суспільстві стануть підґрунтям для щоденних творчих здобутків. Нехай зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю учнів. Хай розуміння величі професії вчителя допомагає у складному і непростому сьогоденні. А головне – миру нам довгожданого, неба голубого, світанків спокійних і всього того важливого, з чого твориться наше з вами земне щастя.