Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Образотворче мистецтво

Головне меню

12.01.2017

Учителі пізнавали бурхливу стилістику орнаментальних декоративних  композицій

На базі Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулася січнева зустріч учителів образотворчого мистецтва району. На засіданні педагоги ознайомилися з творчим звітом вчителя ЗОШ №1 Володимира Олександровича Чепура, який підготував презентацію та короткий опис власної педагогічної діяльності, провів короткий майстер-клас із техніки малювання обличчя в профіль та анфас. Методичне об’єднання продовжилося виступом учителя Матусівського НВК №1 Сергія Миколайовича Мірошниченка на тему «Мистецтво Середньовіччя. Романська архітектура та готичний стиль середньовічних міст. Вітражі готичних соборів». Зустріч продовжилась у формі круглого столу, на якому вчитель Шполянського НВК №3-гімназії Лариса Едмондівна Сімон провела майстер-клас  на тему «Вітраж-чарівне віконце». Всі учасники поділилися враженнями від проведеного заходу. Районний методичний кабінет висловлює вдячність адміністрації Шполянської ЗОШ №1 за належну організацію районних методичних об’єднань, учителям - за якісно підготовлені виступи та всім учасникам та слухачам, які, всупереч складним погоднім умовам, з’явилися майже в повному складі на районне методичне об’єднання.

 

Захарчук В.В., методист РМК


04.12.2014

Культура естетичного сприйняття учнів  та ІКТ

Нещодавно на базі районного методичного кабінету відбувся районний семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва «Розвиток творчих здібностей учнів 6-х класів засобами образотворчого мистецтва з використанням ІКТ», який очолила Чорновольська В.В., методист РМК. Учасники семінару розпочали роботу з перегляду відеоуроку, який підготував Головкін О.М., вчитель образотворчого мистецтва Нечаєвського НВК, на тему «У художньому музеї. Віртуальні екскурсії». Засідання продовжилось у формі бесіди за круглим столом: психологічні розминки (Чорновольська В.В., методист РМК), майстер-клас «Нетрадиційна техніка – Зентангл» (Сімон Л.Е.,вчитель образотворчого мистецтва Шполянського НВК №3-гімназія, Джавага А.Д., вчитель образотворчого мистецтва Шполянського НВК №2-ліцей), де педагоги на практиці проявили свої творчі здібності.