Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Підсумки огляду-2015

Головне меню

18.08.2015

Навчальні заклади району готові до роботи у 2015/2016 навчальному році 

На виконання розпорядження Шполянської райдержадміністрації від 09.07.2015 №233 з 06 по 17 серпня проведено перевірку готовності 46-ти навчальних закладів освіти до роботи у 2015-2016 навчальному році. Комісія на чолі з головою райдержадміністрації В.Потапенком, за участю заступника голови райдержадміністрації О.Шпиці, начальника відділу освіти П.Вербівського, фахівців відділу освіти, санітарно – епідеміологічної служби та пожежної частини під час огляду звертала увагу на стан готовності шкільних приміщень, спортивних споруд, котелень та інших будівель, впорядкованість квітників, прилеглої території; дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог державного пожежного нагляду. За результатами  огляду – перевірки комісією підготовлено акти прийому готовності та прийнято рішення вважати готовими до роботи в 2015-2016 навчальному році усі 46 оглянутих навчально-виховних закладів. Загальноосвітні та дошкільні заклади  району готові 1 вересня, а позашкільні навчальні заклади з 15 вересня розпочати новий 2015-2016 навчальний рік, деякі ремонтні роботи завершаться згідно планового графіка.У підготовці до нового навчального року навчальним закладам надано вагомої підтримки всього на суму більше 3 мільйонів 300 тисяч  грн. Станом на 18.08.2015 року підписано договори про делегування коштів на часткове утримання навчальних закладів (до кінця бюджетного року) з головами сільських рад на суму 524 692 грн. (планова потреба – 1 154 722 грн.).Групою господарського обслуговування відділу освіти надано допомогу  щодо підготовки  закладів освіти до роботи в осінньо-зимових умовах на суму близько 80 000 грн. Придбано вапно та шкільну документацію для потреб навчальних закладів. Виконано ремонти сантехнічного обладнання навчальних закладів; насоса, водонапірної башні в Іскренській ЗОШ, станції подачі води у Буртівському НВК; систем опалення в Капустинському, Ярославському НВК; водонагрівачів у Товмацькому, Кримківському, Соболівському, Лебединському №2 НВК; електроплит у Топильнянському, Кримківському, Нечаєвському НВК; замінено електротени у водонагрівачах Товмацького, Соболівського, Буртівського НВК.  Здійснено демонтаж манометрів, термометрів та сигналізаторів газу та їх держповірку, здійснено повірки вимірювальних та облікових приладів навчальних закладів району, частково виконано роботи по обмурівці котлів в шкільних котельнях. Проводиться гідравлічне випробовування теплотрас та систем опалення.Придбано 20 колісників, 60 відрізних кругів та 25 пачок електродів. Замінено на енергозберігаючі 147 вікон,  2 вхідних дверей. Збудовано 2 котельні, внутрішні туалети у 2-ох навчальних закладах, виконані ремонтні роботи, придбано інвентар.


06.08.2015

Голова райдержадміністрації взяв участь у перевірці готовності шкіл до нового навчального року

6 серпня відповідно до розпорядження Шполянської райдержадміністрації розпочато перевірку готовності навчальних закладів освіти до роботи у 2015-2016 навчальному році. Комісія на чолі з головою райдержадміністрації В.М.Потапенком, за участю заступника голови райдержадміністрації О.І.Шпиці, начальника відділу освіти П.Є.Вербівського, фахівців відділу освіти, санітарно – епідеміологічної служби та пожежної частини під час огляду звертала увагу на стан готовності шкільних приміщень, спортивних споруд, котелень та інших будівель, упорядкованість квітників, прилеглої території; дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог державного пожежного нагляду.Оглянуто Марянівський, Матусівські №1, №2 НВК І-ІІІ ступенів та Станіславчицький НВК І-ІІ ступенів. Враховуючи складний час, недофінансування галузі, відсутність коштів на ремонтні роботи, керівникам навчальних закладів вдалося залучити спонсорські кошти та з допомогою педагогічних колективів, обслуговуючого персоналу, батьків виконати:

Мар’янівський НВК: пофарбовано та побілено всі приміщення, огороджено дитячий спортивний майданчик, замінено 5 вікон на енергозберігаючі.

Матусівський НВК №1: побілено і пофарбовано всі приміщення, коридори І та ІІ поверхів, поновлено 10 кранів для подачі води, зроблено капітальний ремонт актової зали, сходів, складських приміщень, кабінету «Захисту Вітчизни», збудовано котельню, придбано музичну апаратуру, перепаковано 42 вікна.

Матусівський НВК №2: побілено і пофарбовано всі приміщення, коридори, харчоблок, оформлено фойє, учительську, кабінет педагога-організатора, «Захисту Вітчизни», ремонт бібліотеки, оновлено стенди у коридорах та кабінетах, придбано фотоапарат.

Станіславчицький НВК: пофарбовано та побілено всі приміщення, зроблено капітальний ремонт вхідного коридору з металоконструкцій, покладено плитку у вхідному коридорі та замінено вхідні двері.

«Загалом, я задоволений побаченим. Видно, що наші вчителі є патріотами своєї професії і докладають багато зусиль і власних коштів, аби діти навчалися у хороших умовах. Зараз украй важливо, щоб новий навчальний рік успішно та вчасно розпочався в усіх школах району. Головне, аби діти отримали рівні можливості на здобуття освіти, почувались у класах тепло та затишно, і ніщо не відволікало їх від здобуття нових знань», – зазначив В.М.Потапенко.«Питання утримання мережі закладів освіти перебуває на першому місці,  постійно працюємо над наповненням районного бюджету, продовжуємо співпрацю з головами сіл, сільгосптоваровиробниками, орендарями земельних ділянок. Освіта й надалі буде підтримуватися районною владою», - запевнив Володимир Миколайович, а також додав: «Тримаю своє слово - обіцяні 20% доплати за престижність праці педагогічним працівникам з вересня поточного року буде відновлено, мережу навчальних закладів у 2015 році повністю збережено, всі навчальні заклади розпочнуть роботу вчасно».

За результатами першого дня огляду-готовності складено відповідні акти, надано рекомендації щодо вивчення базових дисциплін, тематики Першого уроку у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році, а також графік колективних форм роботи  на серпень.