Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Школа молодого вчителя

Головне меню

16.10.2015

Відбулося засідання  Школи молодого вчителя початкових класів

16 жовтня учні та педагоги Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів радо вітали у  своїх стінах гостей авторськими віршами директора. Відкрила семінар з проблеми «Формування ключових та предметних компетентностей учнів у процесі реалізації Державного стандарту освітньої галузі «Мистецтво», повідомила план його роботи, ознайомила присутніх з особливостями викладання образотворчого мистецтва в умовах впровадження нового Державного стандарту керівник Школи Назаренко Світлана Григорівна, методист районного методичного кабінету. Представила загальноосвітній навчальний заклад директор Рябокінь Яна Олександрівна.Оглянувши  ошатну, сучасну школу, молоді колеги відзначили високий рівень створених умов для навчання і виховання учнів та завітали у студію мистецтв на урок  у 2 клас, який провела  вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва Гегельська Лілія Михайлівна.Приємно вражені були гості матеріальною базою уроку: це і мольберти  кожному учню, і різнокольорові берети художників, і палітри, тощо.Майстер-клас «Розвиток предметних компетентностей у молодого педагога», який підготувала і провела Лілія Михайлівна, показав багатогранність технік виконання малюнків та належний рівень володіння ними педагогом. Можливість  навчитись та непідробне захоплення отримали педагоги під час практичного вправляння.На закінчення семінару молодим вчителям надано методичну допомогу з питань, які їх цікавили.Учасники педагогічного зібрання висловлюють слова вдячності адміністрації, колективу, задіяному до організації та проведення цього заходу.     


10.09.2014
                              Працює Школа молодого вчителя початкових класів

10 вересня на базі райметодкабінету відбулося засідання Школи молодого вчителя початкових класів (керівник Назаренко С.Г., методист РМК). У занятті взяли участь 9 молодих учителів зі Шполянської №1, Лип'янської ЗОШ, Топильнянського, Товмацького, Надточаївського, Лебединського №3, Станіславчицького, Капустинського, Водянського НВК. Головною проблемою зустрічі було висвітлення питань впровадження нового змісту навчання в контексті Державного стандарту початкової загальної освіти. Особливу увагу осереджено на формуванні навичок каліграфічного письма молодших школярів. Молоді педагоги продемонстрували на практиці під час написання диктанту власні шляхи формування навичок письма. На семінарі було опрацьовано вимоги до оформлення письмових робіт з математики, української мови та інструктивно-методичні матеріали щодо контролю та оцінювання   навчальних досягнень учнів початкових класів, надано допомогу в складанні календарно-тематичних планів.