Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Зовнішнє незалежне оцінювання

Головне меню

02.06.2011

ЗНО стартувало на Шполянщині

2 червня на Шполянщині, як і в усій Україні, розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. Більше 60 цьогорічних випускників нашого району, а також більше 300 випускників з сусідніх Катеринопільського, Городищенського, Лисянського, Звенигородського районів, м. Ватутіне, які вирішили вступати до вищих навчальних закладів в 2011 році , перевіряли сьогодні свої знання з української мови та літератури. Тестування розпочалося об 11-й годині на 2 пунктах, відкритих на базі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія».

 Загальна кількість завдань у тесті з української мови та літератури – 61. На виконання всіх завдань тесту абітурієнтам будо відведено 180 хвилин.У самому тесті спочатку представлені завдання з української мови, а потім – завдання з української літератури, а завершувало тест відкрите завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачало створення власного аргументованого висловлювання на дискусійну тему, яка була задана у тесті. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту з української мови і літератури, – 111. Після цього отримані бали мають бути переведені у 200-бальну шкалу. Перевірка результатів всіх учасників ЗНО з української мови та літератури триватиме приблизно протягом двох тижнів, тобто абітурієнти мають дізнатися власні результати з української мови та літератури 15-18 червня 2011 року. Завтра, 3 червня, відбудеться друга сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури – єдиного предмета у цьому році, з якого тестування відбуватиметься протягом двох днів. . Українська мова та література - основний предмет зовнішнього незалежного оцінювання в цьому році. Наступним, 6-го червня, буде тестування з іноземних мов, а 8-го червня – математика. Тестування з усіх інших предметів відбуватимуться в один день згідно з затвердженим графіком проведення ЗНО

. Закінчиться цикл ЗНО 24-го червня тестуванням з хімії. 

 


Нормативне забезпечення ЗНО

Наказ Міністерства освіти і науки від 26 серпня 2010 р. № 833 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2011 році».

Наказ Міносвіти і науки, молоді та спорту від 12.05.2011 №439 "Про додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання"

Лист Міносвіти, молоді та спорту України від 08.06.2011 №1/9-450 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту"


??Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року

Підходить до свого логічного завершення підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.                Невдовзі абітурієнти стануть учасниками цьогорічного тестування. Воно розпочнеться згідно з графіком, затвердженим Міністерством освіти і науки України, 2 червня і буде тривати до 24 червня включно.На адреси, указані абітурієнтами під час реєстрації,  уже надійшли запрошення-перепустки. У них зазначено місце та час проведення тестувань.  Запрошення також можна роздрукувати з персональної сторінки абітурієнта, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Регіональний центр наполегливо радить заздалегідь вивчити маршрут зручного доїзду до пункту тестування, щоб прибути завчасно та уникнути  спізнення в день тестування.Звертаємо особливу увагу на те, що на вході до пункту тестування  кожен абітурієнт повинен пред’явити такі документи: паспортний документ (свідоцтво про народження), серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, запрошення-перепустку. Крім того, обов’язково треба мати при собі дві – три капілярні чи гелеві ручки із чорнилом чорного кольору, маленьку прозору пляшку із питною водою (за бажанням).Особи, для яких створені особливі умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, повинні взяти з собою видану під час реєстрації довідку про створення таких умов та висновок закладу охорони здоров’я.Під час тестування в Сертифікатах будуть проставлені спеціальні відмітки, які засвідчать участь абітурієнта в зовнішньому оцінюванні. Якщо Ви завчасно закінчили роботу, перевірте наявність такої відмітки у вашому Сертифікаті, без неї результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.Абітурієнтам, які не отримали (хоч і були зареєстровані), втратили або пошкодили Сертифікат, радимо звертатися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.         З метою забезпечення прозорості та контролю за проведенням тестування, Київський регіональний центр оцінювання якості освіти звертається до громадських організацій, представників засобів масової інформації, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів з пропозицією зареєструватися та виступити в ролі громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.Як зареєструватися для участі у ЗНО 2011 року? Читати...


 

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року: 

  • українська мова і література – 2 та 3 червня 2011 року;
  • іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) - 6 червня;
  • математика - 8 червня;
  • російська мова - 10 червня;
  • біологія - 14 червня;
  • історія України - 16 червня;
  • фізика - 20 червня;
  • географія - 22 червня;
  • хімія - 24 червня. 
 

 Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року

      Підходить до свого логічного завершення підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року. Невдовзі абітурієнти стануть учасниками цьогорічного тестування. Воно розпочнеться згідно з графіком, затвердженим Міністерством освіти і науки України, 2 червня і буде тривати до 24 червня включно.На адреси, указані абітурієнтами під час реєстрації,  уже надійшли запрошення-перепустки. У них зазначено місце та час проведення тестувань.  Запрошення також можна роздрукувати з персональної сторінки абітурієнта, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Регіональний центр наполегливо радить заздалегідь вивчити маршрут зручного доїзду до пункту тестування, щоб прибути завчасно та уникнути  спізнення в день тестування.

Звертаємо особливу увагу на те, що на вході до пункту тестування  кожен абітурієнт повинен пред’явити такі документи: паспортний документ (свідоцтво про народження), серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, запрошення-перепустку. Крім того, обов’язково треба мати при собі дві – три капілярні чи гелеві ручки із чорнилом чорного кольору, маленьку прозору пляшку із питною водою (за бажанням).

Особи, для яких створені особливі умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, повинні взяти з собою видану під час реєстрації довідку про створення таких умов та висновок закладу охорони здоров’я. Під час тестування в Сертифікатах будуть проставлені спеціальні відмітки, які засвідчать участь абітурієнта в зовнішньому оцінюванні. Якщо Ви завчасно закінчили роботу, перевірте наявність такої відмітки у вашому Сертифікаті, без неї результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.Абітурієнтам, які не отримали (хоч і були зареєстровані), втратили або пошкодили Сертифікат, радимо звертатися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. З метою забезпечення прозорості та контролю за проведенням тестування, Київський регіональний центр оцінювання якості освіти звертається до громадських організацій, представників засобів масової інформації, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів з пропозицією зареєструватися та виступити в ролі громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.