Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Наради керівників 2016-2017 н.р.

Головне меню

13.01.2017

Січнева нарада керівників дала новий імпульс  розвитку навчальним закладам

12 січня 2017 року згідно плану роботи відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту під головуванням начальника відділу П.Є.Вербівського, за участю голів райдержадміністрації та районної ради В.М.Потапенка, О.М.Кузуба, їхніх заступників О.І.Шпиці та Л.М.Татариної, а також працівників відділу, районного методичного кабінету в актовій залі  Шполянської районної ради проведено нараду директорів загальноосвітніх, дошкільних  та позашкільних навчальних закладів. Першим до учасників заходу звернувся керівник району В.М.Потапенко, який підсумував результати спільної роботи  відділу, райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських підприємств, приватного бізнесу в  покращенні впродовж 2016 року матеріально-технічної бази шкіл, дитсадків, розповів про напрямки подальшої співпраці, шляхи покращення фінансування галузі, повідомив про  виплату обіцяної з 1 січня 2017 року надбавки педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, навчально-виховних комплексів, позашкільних закладів, Шполянського міжшкільного навчально- виробничого комбінату, Шполянського районного методичного кабінету, районної психолого-медико-педагогічної консультації з метою підвищення  престижності  праці у розмірі 20 відсотків посадового  окладу. Свій виступ Володимир Миколайович продовжив церемонією нагородження директорів шкіл, яким разом зі своїми педагогічними колективами вдалося у минулому році досягти кращих показників у роботі, тож грамоти райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, результативну співпрацю з місцевими сільгосптоваровиробниками, органами влади та бізнесом отримали:І.Г.Каракаш - директор Шполянського НВК №2- ліцею, С.В.Сотник –директор Шполянської ЗОШ №5, О.О.Черяков – директор Водянського НВК, Н.В.Собецька- директор Журавського НВК, Я.О.Рябокінь- директор Лозуватської ЗОШ, Л.М.Денисенко- директор Матусівського НВК №1, Л.П.Свердел – директор Сигнаївського НВК, В.П.Коваленко- директор Топильнянського НВК,  А.О.Ляшенко- директор Ярославського НВК.  Грамоту управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, приурочену Міжнародному дню волонтера, отримала директор Шполянської СЮТ Л.О.Усик, а диплом управління  у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА за підсумками проведення оздоровчої кампанії 2016 року  вручено головному спеціалісту відділу О.Ю.Бурлаці. Кращий в області пришкільний англомовний табір Лозуватської ЗОШ нагороджено грамотою обкому Профспілки працівників освіти і науки. Голова Шполянської районної ради О.М. Кузуб акцентував свій виступ на тому,  що в минулому році вдалося утримати всю мережу навчальних закладів району, реорганізувавши лише 2 НВК у заклади І ступеня, виділити значні кошти для заміни вікон, придбання котлів, шкільного автобуса,  а також  наголосив на  важливості тісної співпраці керівників навчальних закладів з депутатським корпусом.

У ході наради було розглянуто наступні питання: про результати моніторингу рівня управлінської діяльності з  питань освіти відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації та підпорядкованих йому навчальних закладів (доповідна записка та рішення колегії управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 27.12.2016 протокол №10); про план заходів щодо ліквідації недоліків, виявлених під час моніторингу; про стан курсової перепідготовки; про проект навчального плану для учнів 10-11 класів на 2018-2019 рік; про особливості проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році; про удосконалення роботи з охорони праці. У ході розгляду перших двох питань плану наради начальник відділу П.Є.Вербівський повідомив, що згідно рішення колегії обласного  управління діяльність відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації та підпорядкованих йому навчальних закладів визнано достатньою, проте виявлені недоліки потребують негайної їх ліквідації у встановлені строки. Павло Євгенович звернувся до керівників навчальних закладів підтримати ініціативу депутатів Шполянської районної ради, які в 2017 році ініціюватимуть виділення коштів для втілення конкретних ідей у зміцненні матеріальної бази ЗНЗ, ДНЗ та ПНЗ, та висловив пропозицією надати  до 16 січня у відділ план  з 5-ти важливих справ щодо покращення їх роботи, адже  директори, завідувачі повинні брати на себе відповідальність й  ініціативу щодо якісного та вчасного  проведення трудомістких ремонтних робіт, осучаснення інженерних комунікацій. У фіналі заходу головним спеціалістом відділу Каландирець І.І. оголошено подяки із занесенням у трудову книжку директорам Шполянської ЗОШ №1, Шполянських НВК №2,3, Лебединського НВК №1, Лозуватської ЗОШ, Матусівських НВК №1, 2, Сигнаївського НВК Ф.Ф.Костюковичу, І.Г.Каракашу, В.К.Рукавцю, В.О.Поліщук, Я.О.Рябокінь, Ю.В.П’яних, Л.М.Денисенко, Л.П.Свердел, завідувачу районного методичного кабінету О.М.Курінній за відповідальне виконання посадових обов’язків під час районних заходів, проведених у 4 кварталі 2016 року. За наслідками наради дано відповідні доручення.