Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

Пробне тестування

Головне меню

08.04.2017

Завершено пробне зовнішнє оцінювання 2017 року

8 квітня на базі пункту тестування «Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», відкритого регіональним центром оцінювання якості освіти, проведено пробне тестування з математики, фізики, історії України, географії, біології, хімії та англійської мови з метою відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. У цьому році його вартість становила 129 гривень за 1 предмет. Допуск на пункт пробного тестування здійснювався  вчителями Шполянських ЗОШ №1 та №5 В.І.Гичкою та В.М.Завгороднім тільки при наявності квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування; запрошення; паспорта (або свідоцтва про народження). 24 педагоги зі Шполянських ЗОШ №1,5, НВК №3, районної ПМПК, Шполянської  районної станції юних натуралістів та Топильнянського НВК виконували функції старших інструкторів, інструкторів, чергових. За інформацією відповідальної за пункт тестування, заступника директора з навчальної роботи Шполянської ЗОШ №1 Осадчої В.М., у пробному ЗНО взяли участь 115 зі 119 зареєстрованих учасників, які виконували роботи в 9-ти аудиторіях. Найбільше - 36 учасників -  писали математику, 20- історію України, по 19- біологію та англійську мову, 8- географію, 7- хімію, 6- фізику. Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання видано тестовий зошит. Учасники зможуть визначити результати тестування онлайн. Відповідний сервіс активований на сайті УЦОЯО. Щоб отримати результат тестування, необхідно внести до електронної форми відповіді, що були надані під час проходження пробного ЗНО. 4 учасники, які не змогли взяти участь у пробному ЗНО, можуть отримати тестові матеріали у Шполянській ЗОШ №1 (кабінет №30) до 12 квітня включно. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


01.04.2017

ЗНО-2017 стартувало на Шполянщині

1 квітня на базі пункту тестування «Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради» відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, в якому взяли участь 125 зі 127-ми зареєстрованих учасників. Організовану роботу пункту забезпечили 24 педагогічні працівники Шполянських ЗОШ №1,5, Шполянського №3 і Товмацького НВК, які пройшли сертифікацію для виконання функцій старших інструкторів, інструкторів та чергових. Відповідальна за пункт тестування, заступник директора Шполянської ЗОШ №1 Осадча В.М., яка виконує цю функцію з 2008 року, провела організаційну нараду, в ході тестування - технологічну перерву та відзначила високий професійний рівень учителів, залучених до роботи в 9 аудиторіях. Пробне тестування розпочалося об 11:00. Допуск до пункту проведення пробного ЗНО тривав з 10:15 до 10:50 та здійснювався вчителями Шполянських ЗОШ №1 та №5 В.І.Гичкою і В.М.Завгороднім за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням. Помічник відповідального, вчитель української мови і літератури Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 гімназія» Каландирець І.І. визнала  високий рівень мотиваційної готовності  цьогорічних учасників, які  майже стовідсотково використали відведені 180 хвилин для виконання пробного тесту. Цьогоріч, за інформацією прес-служби УЦОЯО за посиланням http://testportal.gov.ua/2017/03/30/uchasniki-zmozhut-viznachiti-rezultati-probnogo-zno-v-onlajn-rezhimi/для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів. Для того щоб отримати результат з певного навчального предмета, необхідно виконати такі кроки: за персональним номером і паролем увійти до сервісу визначення результатів; натиснути кнопку «Заповнити бланк А» в особистому кабінеті; заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО отримають у пункті проведення пробного ЗНО;самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Заповнити бланк Б». Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж чотирьох днів із дня проходження певного тестування. Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 8 квітня 2017 року, з інших навчальних предметів – 14 квітня. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.


22.03.2015

На Шполянщині стартувало пробне ЗНО

Сьогодні, 21 березня, у пункті тестування, створеному традиційно на базі Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, відбулося пробне зовнішнє  незалежне оцінювання  з  української мови і літератури, в якому взяли участь 110 зі 113 зареєстрованих учасників. За оперативними даними Киїівського РЦОЯО явка учасниківу Черкаській області склала 97%. Проведенню процедури тестування передувала нарада із залученим персоналом щодо покрокового алгоритму проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році. Розглянуто й обговорено всі актуальні питання стосовно роботи пункту пробного тестування, оформлення відповідної документації, оперативного інформування КРЦОЯО про хід пробного тестування.  Закцентовано увагу на дотримання всіх правил і вимог процедури проведення пробного ЗНО-2015, на роботу персоналу в аудиторіях, де учасники виконуватимуть тести поглибленого рівня.  Українську мову і літературу спеціально вивели в окремий день, бо ЗНО з цього предмета буде зараховано також як державну підсумкову атестацію. 22 вчителів з міських ЗОШ №1, №5, НВК №2,3, школи-інтернату, Терешківського, Матусівського №2 НВК на належному ріні виконували функції старших інструкторів, інструкторів, чергових під умілим керівництвом відповідальної за пункт тестування, заступника директора з навчальної роботи  ЗОШ №1 Валентини Михайлівни Осадчої. Більше половини присутніх на випробуванні учнів мали можливість виконувати завдання двох рівнів складності: базового та поглибленого. Кожен учасник пробного ЗНО з української мови зможе визначити власний результат  за шкалою 100-200 балів, скориставшись сервісом, що діятиме з 21 березня на сайті Київського РЦОЯО.Для цього потрібно зайти до «Особистого кабінету» на «головну сторінку» та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, які учасник заповнив під час пробного ЗНО. Додаткова інформація буде розміщена після 10 квітня. Наступне пробне ЗНО з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії відбудеться 28 березня на тому ж пункті тестування. 

Скачати тестовий зошит пробного ЗНО


23.03.2014

У Шполянському районі відбулося пробне ЗНО

22 березня 2014 року, вже сьомий рік поспіль, на базі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 працював пункт пробного зовнішнього незалежного оцінювання. 101 майбутній абітурієнт склав пробні тести з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (англійської, німецької, французької або іспанської). Для роботи з учасниками пробного ЗНО були залучені педагогічні працівники навчальних закладів району, які виконували обов`язки старших інструкторів, інструкторів, чергових. Відповідальна за пункт тестування Осадча В.М., помічник відповідального Курінна О.М. вміло організували роботу пункту згідно вимог, визначених Українським центром оцінювання якості освіти. Пункт тестування було забезпечено медичним обслуговуванням та охороною. Нагадуємо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів. Участь у пробному ЗНО дає змогу ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2014 року. Наступне пробне ЗНО відбудеться 29 березня на базі цього ж навчального закладу. Завдання тестів пробного ЗНО 2014 року http://osvita.ua/test/advice/40341/


20.11.2013

Пробне тестування- 2014

 Відповідно до Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 №479, наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26.09.2013 №85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році», у березні 2014 року буде проведено пробне тестування.Пробне тестування – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

         Головна мета проведення пробного тестування:

         - ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

         - надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;

         - ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

         Зареєструватися можна лише через мережу Internet.

         Термін реєстрації на пробне тестування – з 01 до 30 листопада 2013 року.

         Реєстрація здійснюється учасником особисто.

         Для проходження пробного тестування у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях бажаючі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти  
http://kievtest.org.ua 

         Особи, які проживають на інших територіях України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру  
http://testportal.gov.ua/regions/

         Вартість одного тестування для одного учасника складає 89 грн. 00 коп.

         Перелік предметів і дати проведення пробного тестування:

         22 березня 2014 року: українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором);

         29 березня 2014 року: математика, історія України, біологія, географія, світова література.

         Початок тестувань об 11.00.

         Звертаємо увагу! Учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

         Місце проведення – пункти пробного тестування, які створюються з дотриманням вимог Українського центру щодо їх організації. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник після 03 березня 2014 року зможе дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті  http://kievtest.org.ua

         Допуск на пункти пробного тестування буде здійснюватися за наявності:

- квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;

-  паспорта або свідоцтва про народження;

- запрошення (реєстраційної картки).

         Запрошення (реєстраційну картку) слід роздрукувати з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті  
http://kievtest.org.ua

         У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються.

         Учасники, які не змогли пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж 3 днів  на пункті пробного тестування комплекттестовихматеріалів.Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде надана можливість на сайті КРЦОЯО пройти пробні он-лайн тестування (терміни будуть повідомлені додатково). 

         Результати пробного тестування учасники визначають самостійно після виконання всіх завдань. Після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання, схемами нарахування тестових балів.

         Учасники можуть визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів. Для цього необхідно після 22 березня 2014 року зайти на сайт, на якому реєструвалися, та у відповідних розділах інформаційної  сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» внести відповіді зі свого паперового бланка А. Ознайомитися з результатами можна буде після 04 квітня 2014 року.

         Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.  

         Вхід до особистого кабінету тут

        Зразок заяви на повернення зайво-перерахованих коштів тут


25.03.2013

Відбулося перше пробне ЗНО 2013 року

160  учасників зі 170 зареєстрованих на пробне зовнішнє незалежне оцінювання  з числа цьогорічних випускників шкіл району відвідали у суботу 23 березня пункт тестування  на базі Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та змогли скласти перше пробне тестування з української мови і літератури, іноземних мов, біології, фізики. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів. Участь у пробному ЗНО надає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2013 року. Як відомо, пробне ЗНО є одним з елементів підготовки абітурієнтів до зовнішнього оцінювання. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінювання здійснюється на платній основі. Незважаючи на надзвичайну синоптичну ситуацію, майже всі майбутні абітурієнти вчасно прибули на пункт тестування, де завдяки злагодженим діям відповідальної за пункт Осадчої В.М.- заступника директора з навчальної роботи ЗОШ №1 та помічника відповідальної Курінної О.М.- завідувача  РМК, а також персоналу з числа педагогічних працівників було забезпечено належну роботу пункту в умовах негоди.  Участь у пробному незалежному оцінюванні взяли абітурієнти, які пройшли процедуру реєстрації восени минулого року. Допуск абітурієнтів здійснювався за наявності паспорта (свідоцтва про народження), запрошення та квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО. Абітурієнти, які не змогли дістатися до пункту пробного тестування 23 березня, зможуть скласти пробне ЗНО у додатковий день. Про це повідомив міністр освіти і науки України Д.В.Табачник у суботу о 15.00.  Нагадаємо, 30 березня 2013 року, відповідно до розкладу пробного ЗНО, відбудуться пробні тестування з математики, історії України, хімії, географії та світової літератури.


Пробне тестування – 2013

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти звертається з проханням донести інформацію про наближення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Уже сформована мережа пунктів пробного тестування, а на персональних сторінках учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання «Особистий кабінет учасника ПЗНО» є запрошення (реєстраційні картки), які слід роздрукувати. Для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання є доступним онлайн-тестування.


Пробне тестування – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головна мета проведення пробного тестування:

  • ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;
  • ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

Термін реєстрації на пробне тестування – з 1 до 30 листопада 2012року.

Реєстрація здійснюється учасниками особисто. Для проходження пробного тестування у Черкаській області необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://kievtest.org.ua/)

 Вартість участі у пробному тестуванні 2013 року з одного предмета – 89грн.

Перелік предметів і дати проведення пробного тестування:

23 березня 2013 року – українська мова та література, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, всесвітня історія, російська мова

30 березня 2013 року – історія України, математика, географія, хімія, світова література

Допуск учасників до пунктів пробного тестування буде здійснюватися за наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення – реєстраційної картки;
  • документа, за яким здійснювалася реєстрація (паспорт або свідоцтвопро народження).
    Пробне тестування -2012

          Відповідно до Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 17.10.2011 №92 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році», у березні 2012 року буде проведено пробне тестування.

            Пробне тестування  – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

            Головна мета проведення пробного тестування:

· ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

· надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;

· ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

        Зареєструватися можна лише через мережу Internet.

        Термін реєстрації на пробне тестування – з 1 до 30 листопада 2011 року.

       Реєстрація здійснюється учасниками особисто. Для проходження пробного тестування у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kievtest.org.ua)

        Ті, хто бажають пройти пробне тестування в інших регіонах України, мають зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Вартість участі у пробному тестуванні 2012 року з одного предмета – 84 грн.

Перелік предметів і дати проведення пробного тестування:

 24 березня 2012 року

 

31 березня 2012 року

українська мова та література, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, всесвітня історія

історія України, математика, географія, хімія, російська мова

               Початок тестувань об 11.00

             Звертаємо увагу!  Учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

       Місце проведення – пункти пробного тестування, які створюються з дотриманням вимог Українського центру щодо їх організації. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник зможе дізнатися з персональної сторінки на сайті Київського регіонального центру (www.kievtest.org.ua) після 1 лютого 2012 року.

          Допуск на пункти пробного тестуваннябуде здійснюватися за наявності:

- персональної інформаційної картки (роздруковується учасником з персональної сторінки);

-  паспорта або свідоцтва про народження.

         У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються.

         Учасник, який не зміг пройти пробне тестування, матиме можливість отримати протягом 3 днів на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів.

         Результати пробного тестування визначаються учасником самостійно після виконання всіх завдань. Для цього учасник тестування після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, отримає листівку «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з предмета» та правильні відповіді до бланка А.

        Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.