Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

2017 рік

Головне меню

29.08.2017

Районна серпнева конференція  вкотре зібрала педагогів Шполянщини

Щорічно останні серпневі дні для кожного педагога ознаменовані неповторним передчуттям початку нового навчального року. Тож щорічна районна педагогічна конференція збирає вчителів для заряджання позитивними емоціями та спонукає для підкорення нових освітніх вершин. Не став винятком і цей рік.   Тому 29 серпня 2017 року в кіноконцертному залі «Космос» зібралися керівники закладів освіти, педпрацівники, керівники методоб'єднань, голови профкомів, новопризначені молоді педагоги, працівники відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА, районного методичного кабінету, представники Шполянської об'єднаної територіальної громади. У роботі конференції також взяли участь голови райдержадміністрації Володимир Потапенко та районної ради Олександр Кузуб, заступник голови міської ради Сергій Заєць, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту, культури та туризму Шполянької міської ради Ірина Каландирецьзавідувач райметодкабінету Оксана Курінна, голова ради голів профкомів закладів освіти Олег Тішков, депутат районної ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, учитель Ярославського НВК Анатолій Головкін.Традиційно перед початком роботи кращим педагогічним працівникам району було надано право покласти квіти від учасників конференції до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку, обеліска Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та згадати  хвилиною мовчання усіх, хто боровся заради нашого мирного сьогодення. Для усіх відівідувачів конференції діяла виставка "Освіта Шполянщини", де були представлені творчі роботи учнівсько-педагогічних колективів. Окрасою заходу стали 8 молодих спеціалістів, випускників педагогічних вузів та училищ, з яких 7 -  сильної статі. Сподіваємось, що у нелегких шкільних буднях  молоді спеціалісти продемонструють той неповторний запал, який проникне у  дитячі серця та вестиме  до вершин педагогічної майстерності.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова райради Олександр Кузуб та заступник міського голови Сергій Заєць, які привітали всіх з початком нового навчального року, побажали  оптимізму,  енергії у  новому навчальному році, а також відзначили кращих педагогів та педагогічні колективи грамотами. Начальник відділу освіти Шполянської  громади Ірина Каландирець презентувала  відеоролик, в якому було продемонстровано діяльність громади, що спрямована на вирішення нагальних проблем навчальних закладів, які знаходяться на  території Шполянської ОТГ.  Також було вручено грамоту директорові Кримківського НВК Наталії Зачепі, яка відзначає 50-й рік перебування на посаді, згідно одного запису в тружовій книжці.

Красіліч Н.В. , головний спеціаліст відділу