Любіть життя, бо воно єдине і ніколи не повториться... Насолоджуйтесь життям...Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув, що ви просто животіли, залиште після себе добрий слід. О.А.Захаренко
Відділ освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації

"Учитель року"

Головне меню

12.02.2017

Учасники районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» - кращі на Шполянщині

 

На виконання Указу Президента України від 29.06.1995 №489 "Про Всеукраїнський конкурс "Учитель року"", відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 №638, наказу Міністерства освіти і науки України від 14.06.2016 №668 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 15.09.2016 №238 "Про проведення в області І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017", наказу відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту від 23.09.2017 №171 «Про проведення  районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2017" з 3 жовтня по 14 листопада 2016 року проведено І (районний) тур конкурсу «Учитель року – 2017» в номінаціях: «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта» у якому взяли участь 4 педагоги: «Інформатика» - Головко Анатолій Михайлович із Васильківського НВК, «Музичне мистецтво» - Кружіліна Лариса Юріївна зі Шполянської ЗОш І-ІІІ ступенів №5,  «Початкова освіта» - Килимиста Ольга Віталіївна зі Шполянського НВК №2 та Мінаєва Лідія Іванівна зі Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Матеріали Головка А.М., Кружіліної Л.Ю., Килимистої О.В. направлені для розгляду журі ІІ (обласного) туру конкурсу. Згідно наказу відділу від 08.02.2017 №44-к/тр цим педагогам за виявлену творчу працю, популяризацію власних педагогічних здобутків оголошено подяки відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту із занесенням у трудову книжку. 


20.01.2015

Вітаємо учасників районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015"

Згідно з наказами Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації  від 01.10.2014  №210  "Про проведення в області І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015" та відділу освіти райдержадміністрації від 13.10.2014 №215 "Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015" у період з 20 жовтня по 01 грудня 2014 року проведено районний та обласний етапи конкурсу в номінаціях «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво», «Правознавство», що посприяло підтримці творчої праці вчителів, підвищенню їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків. У цих номінаціях взяли участь вчителі  Діхтяренко Л.М., Медяник Т.І., Сімон Л.Е., Голуб К.О. 9 січня 2015 року під час проведення районних предметних методичних об'єднань  учасники конкурсу презентували власні творчі доробки колегам. Згідно наказу відділу освіти від 14.01.2015 №11 подяки відділу освіти із занесенням у трудові книжки оголошено Голуб Катерині Олександрівні, вчителю історії та правознавства Матусівського НВК №2, Діхтяренко Людмилі Миколаївні, вчителю української мови та літератури Лозуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Медяник Тетяні Іванівні, вчителю хімії Лебединського НВК №1, Сімон Ларисі Едмондівні, вчителю образотворчого мистецтва Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» за участь у районному та відбірковому етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015", інноваційність, актуальність та оригінальність представлених матеріалів. Шановні колеги! Нехай ніколи не зраджують вам душевні сили, не вичерпуються запаси вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму. Нехай успіхи і надалі супроводжують вас у педагогічній праці та особистому житті під мирним небом України.


20.01.2011

Вітаємо переможця обласного туру!

Вітаємо вчителя історії Шполянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №2- ліцей"  Олександра Анатолійовича Гончара з перемогою у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2011".Праця справжнього вчителя – це творчість, переплетена з любов’ю.  Гордимося тим,  що сьогодні  на Шполянщині є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну стежку до душі і серця кожної дитини.Саме таким майстром педагогічної справи є О.А. Гончар.Професія вчителя – це творення людини, а особистий приклад  педагога – це промінь сонця для дитячих душ.Світіть , випромінюйте тепло, яке вже озвалося в дітях  вчора, сьогодні , озветься завтра й післязавтра !Зичимо Вам, Олександре Анатолійовичу,  міцного здоров'я,  земного щастя, життєвої сили, особистого і родинного тепла, шани від учнів, поваги від колег, благополуччя і добробуту.Нехай завтрашній день Вас кличе до життя, нехай він принесе Вам добро і радість!


19.01.2012

Вітаємо учасників обласного туру конкурсу "Учитель року-2012"

  

Повідомляємо, що за результатами опрацювання конкурсних матеріалів педагогічних працівників-переможців районних етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2012», поданих для участі у ІІ (обласному) турі конкурсу, журі визначено по 6 найкращих робіт у кожній номінації. З п’яти  представників нашого району це  Голімбовська Лариса Петрівна, учитель англійської мови Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та Козленко Анатолій Анатолійович, учитель фізичної культури Товмацького НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів», які 18 січня взяли участь  в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2012", що відбувся  на базі Черкаського ОІПОПП. За словами Назаренко Г.А., проректора з науково-видавничої роботи ЧОІПОПП, освітяни Шполянщини мають значний творчий потенціал, що і було підтверджено їх роботами. Вітаємо! Бажаємо міцного здоров'я, подальших успіхів!